O Panu Bodziaku®

Dawno, dawno temu...

za stertą pieluch, tonami mleka w proszku oraz górą wymiętoszonych i nieuprasowanych bodziaków żyła sobie pewna dziewczyna.

Miała na imię Alicja i właśnie prowadziła typowe życie każdej młodej mamy. Karmiła, przewijała, myła. Rozbierała, prała, prasowała, ubiera – i tak w kółko. W pewnym momencie Alicja powiedziała “STOP!”. Miała dość kiepskich body z Azji, które deformowały się po 1 praniu, traciły kolory i nadruki, a dodatkowo podrażniały skórę jej nowo narodzonej córeczki.

W ten sposób w jej głowie narodziła się idea o stworzeniu własnej marki bodziaków - ale wcale nie takich zwykłych. Jej produkty miały być produkowane w Polsce, z najlepszych dostępnych materiałów, a dodatkowo - posiadać wszystkie kluczowe certyfikaty. Niestety, jak to w życiu - różnie bywa. Alicję przytłoczyły codzienne obowiązki, a jej pomysł o własnym sklepie został odłożony na półkę - do czasu. 

Czy to koniec historii o Panu Bodziaku®? Ależ nie 😉!

Po blisko 13 latach, Alicja wróciła do starych postanowień. “Odkurzyła” plany, zakasała rękawy i wzięła się do pracy. Tak oto powstała francuska marka SIMEDIO - produkująca i sprzedające doskonałe body dla dzieci i niemowląt. Pomysł Alicji świetnie przyjął się na francuskim rynku, co potwierdzała rosnąca liczba zamówień oraz coraz większa popularność samej marki. Wówczas postanowiła, że pora, aby jej bodziaki były dostępne także w Polsce.

I właśnie tak narodził się Pan Bodziak® – miejsce, w którym właśnie jesteś.

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić swojemu dziecku wygodę, styl oraz bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry malucha. Kilkadziesiąt bodziaków w różnych wzorach i kolorach, a ich liczba ciągle rośnie! Wszystkie wykonane z 100% hypoalergicznej bawełny, a dodatkowo - posiadające odpowiednie certyfikaty. Ofertę wzbogacają także koszulki dziecięce i dla dorosłych, zestawy rodzinne, a także akcesoria.  

Potrzebujesz własnego wzoru? Mówisz i masz!

Poza gotowymi, ciekawymi projektami oferujemy również usługi personalizacji odzieży. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a z przyjemnością wykonamy w pełni indywidualne body czy koszulkę dla Twojego maluszka. 

Mamy nadzieję, że Ty także dołączysz do miłośników Pana Bodziaka®! 😉